O nas

Firma nasza działa na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się dystrybucją systemów ogrodzeniowych z płyt betonowych, jako firma produkcyjna jesteśmy na rynku od kilkunastu lat. Ogrodzenia przez nas oferowane wyprodukowano z materiałów najwyższej jakości i cechuje je znakomita jakość wykonania. Gwarantuje to bardzo długą i dużą wytrzymałość oraz stabilność wyrobu.

ogrodzeniaswarzedz” doradzi, dostarczy i wykona Twoje nowe ogrodzenie!

Atutem naszej firmy jest kompleksowa realizacja twojego ogrodzenia:

-pobranie wymiarów nowego płotu

-demontaż i utylizacja starego ogrodzenia (powiat poznański)

-montaż nowego ogrodzenia

-malowanie i konserwacja zgodnie z gustem klienta (proponujemy ciekawe aranżacje)

Zajmujemy się również montażem ogrodzeń z siatki i ogrodzeń panelowych z drutu i drewna. Na każdym z rodzajów ogrodzenia możemy zamontować drut ostrzowy w celu dodatkowego i skutecznego zabezpieczenia Twojej posesji. Wychodząc naprzeciw modzie na ekologię i ekonomię budujemy kompostowniki na skoszoną trawę i odpadki biodegradowalne, które mogą stanowić doskonały naturalny nawóz. Proponujemy Państwu wybudowanie wiaty garażowej w ciekawej i niespotykanej aranżacji, altany na działce –wszystko z płyt betonowych.

Jako nowość w naszej ofercie znalazły się automatyczne bramy garażowe – polski certyfikowany produkt bazujący na elementach włoskich oraz automatyce potentata w branży firmy DEA. Bramy wykonywane są na indywidualne zamówienie. Czas realizacji 10 dni roboczych.