Ogrodzenia betonowe dwustronnie

Do naszej oferty dołączyły betonowe ogrodzenia dwustronne. Jesteśmy dystrybutorem tego typu produktu wiodącego polskiego producenta na terenie Wielkopolski.

Płot tego rodzaju posiada wzór zarówno z przodu, jak i z tyłu, przez co doskonale komponuje się z każdego miejsca, w którym zostanie zamontowany. Ziemiste kolory wyglądają efektownie i nowocześnie, dając niepowtarzalne wrażenie estetyki i elegancji. Niewątpliwą zaletą płotów wykonanych z betonu jest skuteczność, z jaką zasłaniają ogradzany obszar, zapewniając nieporównywalne z innymi materiałami poczucie prywatności.

Brak widocznych przerw pomiędzy płytami daje efekt jednolitej powierzchni, a prosty montaż trzyelementowego systemu nie wymaga rozległych prac budowlanych. Ogrodzenia betonowe gwarantują doskonałą ochronę akustyczne, skutecznie chroniąc przed dźwiękami dochodzącymi spoza ogrodzonego terenu. Oferowane przez nas dwustronne ogrodzenia betonowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz promieniowanie UV, co daje komfort wieloletniego użytkowania, a zastosowana malowania specjalistycznymi farbami zapewnia niezmienny wygląd ogrodzenia przez lata.

 

Wzory