Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenie palisadowe wypełnione profilem poziome lub pionowe  ocynkowane lub ocynkowane i malowane proszkowo na  kolor wg palety RAL cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Opis ogrodzeń palisadowych


Dużym zainteresowaniem cieszy się nasza najnowsza oferta nowoczesnych ogrodzeń palisadowych wykonanych z profilu zamkniętego. Oferujemy ogrodzenia palisadowe w wersji ocynkowanej ogniowo  lub ocynkowanej i malowanej proszkowo wg palety Ral. Najbardziej popularne kolory to zielony, grafitowy i brązowy, oferujemy również ogrodzenie palisadowe w kolorach niebieskim, szarym, żółtym, czarnym oraz jest możliwość zamówienia indywidualnego koloru  zpalety RAL. Ogrodzenia palisadowe produkujemy  z wypełnieniem pionowym z profilu 25x25x1,5 lub  poziomym z profilu 60x20x1,2. Na zamówienie możemy wykonać  przęsła, bramy i furtki w dowolnych wymiarach.

Całe wyprodukowane wyroby poddane są ocynkowaniu ogniowemu co zabezpiecza wyrób przed korozją.

Zastosowanie ogrodzenia palisadowego


Ogrodzenia palisadowe to nowoczesny bardzo ładny sposób grodzenia całej posesji lub części frontowej ogrodzenia. Służą jako płot frontowy, balustrady balkonowe itp.

Zalety i wady

Zaletą ogrodzenia palisadowego jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia i odporność na korozję, jest to najnowszy model ogrodzenia, który zwiększa elegancję frontu domu, posesji i nadaje nowoczesny wygląd. Ogrodzenia palisadowe ze względu na ręczna produkcję i laserowe wycinanie profili w celu zachowania estetyki są droższe w zakupie od ogrodzeń panelowych, jednak warte zainteresowana ze względu na ich ponadprzeciętną estetykę zwiększającą atrakcyjność ogrodzonej posesji czy firmy.