Ogrodzenia z kompozytu

 

Coraz popularniejszym rozwiązaniem na rynku systemów ogrodzeniowych są ogrodzenia kompozytowe. Idealnie wpisują się we współczesne trendy aranżacyjne, gwarantując wytrzymałość i niezawodność przez wiele lat.

Zastosowanie ogrodzenia kompozytowego
System ogrodzeń kompozytowych pasuje do wszystkich stylów architektonicznych – zarówno do posesji utrzymanych w klasycznej estetyce, jak i terenach inspirowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w budownictwie.

Na tarasie
Deska na ogrodzenie sprawdza się również jako osłona przed wiatrem lub deszczem na tarasie. Może być wykorzystywana do tworzenia ścian wolnostojących wiat i pergoli. Dzięki tego typu elementom kompozytowym można stworzyć przyjemne oraz zaciszne miejsce na tarasie, z którego będzie można korzystać o każdej porze roku.

W ogrodzie
Ogrodzenia z wypełnieniem świetnie sprawdzają się również w ogrodzie. Pozwalają oddzielić część uprawną od sąsiadującej działki lub pola bądź lasu, z którego mogłyby się przedostać zwierzęta. To świetne rozwiązanie dla miłośników przyrody, ponieważ wybierając tworzywo drewnopodobne, ogranicza się wycinkę drzew do stworzenia naturalnych płotów. Warto wiedzieć, że uszkodzenie jednego elementu nie wymaga wymiany całego ogrodzenia, a wyłącznie konkretnego komponentu.

Obiekty użyteczności publicznej
Ogrodzenie z desek kompozytowych jest na tyle uniwersalne, że znajduje zastosowanie również na terenach publicznych. Można nimi w skuteczny sposób odgrodzić tereny szkolne i przedszkolne, przestrzenie kulturalne czy obiekty sportowe oraz leśne.
Dzięki ogrodzeniom z desek kompozytowych będzie można w skuteczny sposób ogrodzić swoją działkę od otoczenia, podkreślić elegancki styl posesji, a ponadto wyznaczyć dokładne granice prywatnego terenu.

Ogrodzenia kompozytowe są alternatywą masywnych kamiennych murów, drewnianych płotów, które trzeba regularnie konserwować i impregnować oraz standardowych ogrodzeń z siatki lub paneli stalowych. To kompromis pomiędzy praktycznością a elegancją. Kompozyt jest dość nowym, jednak coraz popularniejszym materiałem, z którego wykonuje się coraz więcej solidnych konstrukcji. Zainwestuj już dziś w deski kompozytowe, a Twoje ogrodzenie będzie funkcjonalne i estetyczne przez wiele lat! Jeśli interesuje Cię ta propozycja, zapoznaj się z ofertą przedstawioną na naszej stronie internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, którym zależy na znalezieniu sprawdzonego, rzetelnego i zaufanego partnera w zakresie produkcji oraz montażu ogrodzeń na miarę potrzeb czy oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!